Gratis verzending binnen NL, BE & DE
Levertijd 1-2 werkdagen
Retourneren binnen 14 dagen
Voor 15:00 besteld, morgen in huis!

Maten

contact

Onesie maattabel

Het draagcomfort staat centraal bij onze Wick Wings onesies. Om lekker in te kunnen bewegen, relaxen en slapen, vallen de onesies ruimer en hebben een relaxte pasvorm. Zo zijn de zakken groot, is het kruis wat lager en valt het ruimer om het lichaam. Elke onesie is uitvoerig doorgepast op verschillende kinderen van klein tot groot, en daarmee zijn we tot de ultieme fit gekomen.

Een fijne en comfortabele onesie, waar je lekker in weg kunt kruipen!

Wij raden altijd aan om een afwijking van + of - 2 cm voor elke meting te berekenen.

MAAT104116128140152164176
LEEFTIJD46810121416
Borstwijdte61667176828894
Taillewijdte57626772788490
Heupwijdte69747984899498
Binnenbeenlengte36445260667278
Mouwlengte v.a. middenachter50556065707580
Middenvoor lengte52566064687276
Letop! Deze maten zijn onesie maten, géén lichaamsmaten.
starrockethistorymagnifiercross